4015 termék, 131. oldal
 RJ45 toldó (F/F)

RJ45 toldó (F/F)

RJ45 toldó (F/F) további adatai

330 Ft

tovább az üzletbe
Synology Ethernet adapter E10G15-F1

Synology Ethernet adapter E10G15-F1

Synology Ethernet adapter E10G15-F1 további adatai

47 700 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE PC modem 25F/M 1.8m kábel

ROLINE PC modem 25F/M 1.8m kábel

ROLINE PC modem 25F/M 1.8m kábel további adatai

1 335 Ft

Dune HD HD Air Wireless USB Adapter

Dune HD HD Air Wireless USB Adapter

Dune HD HD Air Wireless USB Adapter további adatai

9 000 Ft

tovább az üzletbe
KELine 24port CAT5E árnyékolt patch panel RJ45/s

KELine 24port CAT5E árnyékolt patch panel RJ45/s

KELine 24port CAT5E árnyékolt patch panel RJ45/s további adatai

15 940 Ft

tovább az üzletbe
TP Link TP-Link kültéri antenna Directional 2,4GHz 24dBi (N-type)

TP Link TP-Link kültéri antenna Directional 2,4GHz 24dBi (N-type)

TP Link TP-Link kültéri antenna Directional 2,4GHz 24dBi (N-type) további adatai

16 480 Ft

tovább az üzletbe
Fluke Networks IntelliTonePro 200 kábel kereső készlet

Fluke Networks IntelliTonePro 200 kábel kereső készlet

Fluke Networks IntelliTonePro 200 kábel kereső készlet további adatai

80 310 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link TL-WN751ND PCI Card

TP-Link TL-WN751ND PCI Card

TP-Link TL-WN751ND PCI Card további adatai

3 990 Ft

TP-Link TL-ANT24EC3S 3m Antenna kábel

TP-Link TL-ANT24EC3S 3m Antenna kábel

TP-Link TL-ANT24EC3S 3m Antenna kábel további adatai

3 307 Ft

tovább az üzletbe
Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul MGBLX1

Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul MGBLX1

Cisco MGBLX1 1000Mbps miniGBIC modul MGBLX1 további adatai

84 978 Ft

tovább az üzletbe
ATEN HDMI Splitter 4 port

ATEN HDMI Splitter 4 port

  • Csatlakoztasson egy HDMI A/V forrást 4 HDMI képernyőhöz egyszerre-
  • HDTV felbontás: 480p, 720p, 480p, 720p, 1080i és 1080p (1920x1080); VGA, SVGA, SXGA, UXGA (1600x1200), WUXGA (1920x1200)- Maximum kábelhossz:- 20 m (24AWG standard HDMI kábel)
ATEN HDMI Splitter 4 port további adatai

37 340 Ft

tovább az üzletbe
D Link D-Link Switch 10/100/1000 Mbit 8 port

D Link D-Link Switch 10/100/1000 Mbit 8 port

D Link D-Link Switch 10/100/1000 Mbit 8 port további adatai

8 490 Ft

tovább az üzletbe
TP-Link Archer T4UH

TP-Link Archer T4UH

10 782 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

Noname Tenda W311MI 150M Wireless N USB adapter

Noname Tenda W311MI 150M Wireless N USB adapter

1 443 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása

7 770 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Western Digital NAS WD My Cloud EX2 Ultra 12TB USB3.0

Western Digital NAS WD My Cloud EX2 Ultra 12TB USB3.0

214 020 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC210CS média konverter, RJ45 1000M (MC210CS)

TP-Link MC210CS média konverter, RJ45 1000M (MC210CS)

TP-Link MC210CS média konverter, RJ45 1000M (MC210CS) további adatai

16 490 Ft

tovább az üzletbe
Asus RP-AC52

Asus RP-AC52

15 096 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-ANT24SP

TP-Link TL-ANT24SP

  • feszültségvédő

4 809 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link NET TP-LINK RE450 AC1750 Wi-Fi Range Extender

TP-Link NET TP-LINK RE450 AC1750 Wi-Fi Range Extender

22 589 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat