4887 termék, 105. oldal
TP-Link TL-WA801ND Vezeték nélküli N Access Point (300Mbps, 2,4GHz, passzív PoE, cserélhető 4dBi antenna)

TP-Link TL-WA801ND Vezeték nélküli N Access Point (300Mbps, 2,4GHz, passzív PoE, cserélhető 4dBi antenna)

TP-Link TL-WA801ND Vezeték nélküli N Access Point (300Mbps, 2,4GHz, passzív PoE, cserélhető 4dBi antenna) további adatai

12 176 Ft

tovább az üzletbe
Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662

Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662

Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662 további adatai

327 127 Ft

tovább az üzletbe
ROLINE UTP CAT6 PATCH PANEL 10" 12P

ROLINE UTP CAT6 PATCH PANEL 10" 12P

ROLINE UTP CAT6 PATCH PANEL 10" 12P további adatai

11 198 Ft

Mellanox active fiber cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 300m

Mellanox active fiber cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 300m

Mellanox active fiber cable, VPI, up to 56Gb/s, QSFP, 300m további adatai

1 124 831 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK ADA Delock 88428 LTE RP-SMA antenna flexibilis csatlakozóval

DELOCK ADA Delock 88428 LTE RP-SMA antenna flexibilis csatlakozóval

DELOCK ADA Delock 88428 LTE RP-SMA antenna flexibilis csatlakozóval további adatai

3 385 Ft

 RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Fehér Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Fehér Intellinet

RJ45 Hálózat Csatlakozókábel CAT 6A S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 5 m Fehér Intellinet további adatai

2 190 Ft

tovább az üzletbe
Cisco 100BASE-FX SFP  for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port

Cisco 100BASE-FX SFP for FE port további adatai

45 434 Ft

tovább az üzletbe
Cisco DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1535.04 nm SFP (100 GHz ITU grid) további adatai

1 125 830 Ft

tovább az üzletbe
DELOCK ADA Delock 88987 LTE antenna SMA 3dBi

DELOCK ADA Delock 88987 LTE antenna SMA 3dBi

DELOCK ADA Delock 88987 LTE antenna SMA 3dBi további adatai

1 882 Ft

 10GBASE-BX-U single fiber SFP+,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km

10GBASE-BX-U single fiber SFP+,Tx1330nm/Rx1270nm, 20Km további adatai

214 571 Ft

tovább az üzletbe
 1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km

1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km

1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km további adatai

35 159 Ft

tovább az üzletbe
 1.25G/2.5GBASE-DWDM SFP, CH21~59,80KM

1.25G/2.5GBASE-DWDM SFP, CH21~59,80KM

1.25G/2.5GBASE-DWDM SFP, CH21~59,80KM további adatai

487 338 Ft

tovább az üzletbe
 WLAN antenna csatlakozó kábel 0.30m Intellinet 500425

WLAN antenna csatlakozó kábel 0.30m Intellinet 500425

WLAN antenna csatlakozó kábel 0.30m Intellinet 500425 további adatai

3 990 Ft

tovább az üzletbe
 19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény görgőkkel, ajtóval 600 x 1284 x 800 mm, fekete 26 HE Intellnet (RAL 9005) 713108

19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény görgőkkel, ajtóval 600 x 1284 x 800 mm, fekete 26 HE Intellnet (RAL 9005) 713108

19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény görgőkkel, ajtóval 600 x 1284 x 800 mm, fekete 26 HE Intellnet (RAL 9005) 713108 további adatai

179 900 Ft

tovább az üzletbe
 19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 600 x 500 x 600 mm, fekete 9 HE Intellnet (RAL 9005) 712071

19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 600 x 500 x 600 mm, fekete 9 HE Intellnet (RAL 9005) 712071

19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 600 x 500 x 600 mm, fekete 9 HE Intellnet (RAL 9005) 712071 további adatai

60 990 Ft

tovább az üzletbe
 19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény 600 x 1120 x 800 mm, szürke 22 HE Intellnet (RAL 7035) 713573

19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény 600 x 1120 x 800 mm, szürke 22 HE Intellnet (RAL 7035) 713573

19-os rackszekrény, hálózati szerverszekrény 600 x 1120 x 800 mm, szürke 22 HE Intellnet (RAL 7035) 713573 további adatai

179 900 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m, fekete LogiLink CQ4113S

RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m, fekete LogiLink CQ4113S

RJ45-ös patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 20 m, fekete LogiLink CQ4113S további adatai

16 990 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45 Patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Fekete Nagy rugalmasságú Goobay

RJ45 Patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Fekete Nagy rugalmasságú Goobay

RJ45 Patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 6 U/UTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Fekete Nagy rugalmasságú Goobay további adatai

1 690 Ft

tovább az üzletbe
 19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 570 x 770 x 450 mm, fekete 15 HE Intellnet (RAL 7035) 711937

19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 570 x 770 x 450 mm, fekete 15 HE Intellnet (RAL 7035) 711937

19-os fali rackszekrény, hálózati szerverszekrény, zárható ajtóval 570 x 770 x 450 mm, fekete 15 HE Intellnet (RAL 7035) 711937 további adatai

53 990 Ft

tovább az üzletbe
 RJ45 Patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Narancs Védővel/aranyozott érintkező Goobay

RJ45 Patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Narancs Védővel/aranyozott érintkező Goobay

RJ45 Patch kábel, hálózati LAN kábel CAT 7 S/FTP [1x RJ45 dugó - 1x RJ45 dugó] 1 m Narancs Védővel/aranyozott érintkező Goobay további adatai

995 Ft

tovább az üzletbe