4829 termék, 1. oldal
TP-Link TL-WN821N

TP-Link TL-WN821N

  • 300 Mbps sebességû vezetéknélküli USB-s adapter MIMO technológiával

2 851 Ft-tól

árak összehasonlítása

12 ajánlat

D-Link DNS-320

D-Link DNS-320

  • Hálózati adattároló
  • Merevlemez nélkül

22 780 Ft-tól

árak összehasonlítása

6 ajánlat

Synology DiskStation DS115j

Synology DiskStation DS115j

28 452 Ft-tól

árak összehasonlítása

7 ajánlat

Synology NAS SYNOLOGY DS216PLAY ( 2 HDD )

Synology NAS SYNOLOGY DS216PLAY ( 2 HDD )

80 214 Ft-tól

árak összehasonlítása

5 ajánlat

TP-Link TL-ANT2408C

TP-Link TL-ANT2408C

  • 8 dbi Antenna Belső SMA

1 588 Ft-tól

árak összehasonlítása

8 ajánlat

TP-Link TL-WN822N

TP-Link TL-WN822N

1 vélemény
  • 300M wireless USB adapter+ 4 dBi antenna

4 361 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

D-Link Lan PCI D-Link DWA-525 (Wireless-N)

D-Link Lan PCI D-Link DWA-525 (Wireless-N)

  • Wireless Adapter
  • Akár 150 Mbps vezeték nélküli sebesség
  • 2.4 GHz frekvenciasáv
  • Kompatibilis a 802.11g és 802.11n vezeték nélküli hálózatokhoz

6 880 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

Linksys AE3000-EE

Linksys AE3000-EE

11 780 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

D-Link DAP-1320 Range Extender (Wireless-N)

D-Link DAP-1320 Range Extender (Wireless-N)

6 060 Ft-tól

árak összehasonlítása

4 ajánlat

TP-Link TL-WN722NC

TP-Link TL-WN722NC

  • 54M sebességű USB wireless adapter
  • WEP 128/64 bit
  • Kimeneti teljesítmény 20 dBm
TP-Link TL-WN722NC további adatai

2 790 Ft

tovább az üzletbe
Synology Synology DiskStation DS115

Synology Synology DiskStation DS115

46 990 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

  • Fast Ethernet Media Converter

9 519 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

  • 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza
  • Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX
  • Multi-mode/single-mode
  • SX (shortwave) támogatása

7 811 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

Cisco SPA112

Cisco SPA112

  • VoIP átjáró

17 641 Ft-tól

árak összehasonlítása

3 ajánlat

TP-Link TL-WN727N

TP-Link TL-WN727N

  • USB stick
  • 150Mbps
  • 64/128 bit WEP
  • WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)

1 960 Ft-tól

árak összehasonlítása

10 ajánlat

QNAP TS-231

QNAP TS-231

82 520 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TL-WN725N

TP-Link TL-WN725N

  • - keskeny, miniatűr kialakítás: olyan kicsi, hogy zavartalanul csatlakoztatva maradhat - gyors vezeték nélküli adatátvitel akár 150Mbps - ideálissá videó streaming-hez vagy internetes hívásokhoz - fejlett biztonság: 64/128 WEP, WPA, PA2/WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP / AES) támogatás

2 020 Ft-tól

árak összehasonlítása

6 ajánlat

Seagate NAS SEAGATE Business Storage 2-bay 2x4TB

Seagate NAS SEAGATE Business Storage 2-bay 2x4TB

191 179 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link MC200CM

TP-Link MC200CM

  • Gigab.Ethernet média konverter

14 600 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat

TP-Link TP-MC210CS

TP-Link TP-MC210CS

  • Konverter

15 630 Ft-tól

árak összehasonlítása

2 ajánlat